Нова українська школа: вчителі Житомирщини проходять масштабне підвищення кваліфікації

З 1 вересня всі першокласники прийдуть у Нову українську школу та навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти. Для цього вчителі Житомирщини проходять масштабне підвищення кваліфікації у 3 етапи. Про це повідомив ректор Житомирського обласного інституту післядипломної освіти Ігор Смагін, – інформує прес-служба облдержадміністрації.

«З 1 вересня у перших класах шкіл має реалізовуватись компетентнісні діяльність та підходи до навчання – Нова українська школа. Це абсолютно інша парадигма навчання, коли не від знань до результатів, а від дій, осмислення дій до знань. Тобто проектна робота, діяльнісний підхід, інтеракція. На жаль, більшість педагогів до цього не готові, адже звикли до іншого формату роботи. Для цього МОЗ запропонувало новий підхід до підвищення кваліфікації вчителів. Всі вчителі спочатку перших класів, а за ними і всі інші, аж до 12 класу, у 2018 мають пройти очне навчання на тренінгах та дистанційне не електронних платформах. Навчання проходить у 3 етапи і на це виділяють кошти з державного бюджету», – зазначив Ігор Смагін.

За його словами, у підвищенні кваліфікації педагогів міститься 2 складові: «Це обов’язковий інваріант – тільки на електронній платформі EdEra, тільки сертифіковані тренери, тільки в такому форматі. Друга складова – варіативна, коли педагог сам собі обирає формат навчань».

В області перший етап підвищення кваліфікації вчителів, які впроваджуватимуть Державний стандарт початкової освіти у 2018/2019 навчальному році проходив з 15 лютого 2018 по 6 березня 2018 – настановна очна сесія. У червні педагоги проходитимуть другу та підсумкову очні сесії. Другий етап підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які впроваджуватимуть Державний стандарт початкової освіти у 2019/2020 навчальному році заплановано з 1 вересня 2018 року.

Нагадаємо,у школах області знайшли порушення, які призводять до хвороб зору серед школярів. Нітрати у питній воді та недовкладання продуктів: в області перевірили школи та садочки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *