Новоград: міська рада приховала майже чверть мільйона, які заплатила за висвітлення своєї діяльності

Новоград-Волинська міська рада у 2016 році витратила 180 тисяч гривень на висвітлення своєї  діяльності у ЗМІ. Саме таку фінансову підтримку було надано міськрайонній газеті. Про це у відповіді на інформаційний запит «Вголос.zt» повідомив міський голова Віктор Весельський. Але, відповідно до інформації єдиного веб-порталу використання публічних коштів Є-data, за такі ж послуги 195 тис. грн торік отримало приватне телебачення.

“На виконання міської програми інформаційного обслуговування громади міста через засоби масової інформації на 2015-2017 роки міським бюджетом у 2016 році надано фінансову підтримку Новоград-Волинській міськрайонній офіційній громадсько-політичній газеті “Лесин край” у сумі 180 тис. грн. Рішенням міської ради від 23 грудня 2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік» на фінансову підтримку періодичного видання передбачено 100 тис. грн, з яких касові видатки за перший квартал цього року склали 24 тис. 200 грн”, –  йдеться у відповіді на запит.

Але чомусь Віктор Весельський не згадав про 195 тисяч бюджетних гривень, які протягом минулого року міська рада перерахувала приватному підприємству «Студія Калина». Крім того, відповідно до трансакцій, розміщених на Є-data, виконавчий комітет Новоград-Волинської міської ради за висвітлення діяльності міської ради та її виконавчих органiв з початку 2017 року згаданому підприємству перерахував ще 48 тис. 750 грн.

До слова, в інформаційному запиті «Вголос.zt» просив надати копії актів виконаних робіт та інші підтверджуючі документи. На жаль, це прохання у міський раді проігнорували.

Нагадаємо, 5000 гривень за три дні міська рада Новограда- Волинського  витратила на квіти. Майже 2 тисячі гривень Новоград-Волинська мерія виділятиме на поховання учасників бойових дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *