Новоград планують перейменувати, хоч і не дотрималися статуту громади

Новоград планують перейменувати, хоч і не дотрималися статуту громади

Проект рішення розмістили на сайті.

Новоград-Волинська міська рада збирається перейменувати районний центр у Звягель. Не зважаючи на те, що за висновком юридичного відділу мерії, було порушено статут територіальної громади. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті міськради.

«При внесенні на розгляд сесії міської ради зазначеного вище проекту рішення було порушено процедуру доведення до відома членів територіальної громади міста інформації про проведення громадських слухань. Слухання було проведено 01.10.2018 року, інформацію про їх проведення було розміщено на офіційному сайті міської ради 28.09.2018, а статтею 69 Статуту територіальної громади міста Новограда-Волинського встановлено, що така інформація доводиться до відома членів територіальної громади міста не пізніше 14 днів до дати їх проведення», – йдеться у висновку юридичного відділу Новоград-Волинської міськради.

Тим часом, у проекті рішення депутатам міської ради пропонують підтримати перейменування міста Новоград-Волинський на Звягель.

Нагадаємо, що про повернення Новограду-Волинському історичної назви заговорили на початку жовтня. У міського голови Новограда Віктора Весельського стало на одного заступника менше.

Leave a Comment