Новоград: стало відомо, скільки в міській раді витратили бюджетних коштів на мобільний зв’язок

Новоград: стало відомо, скільки в міській раді витратили бюджетних коштів на мобільний зв’язок

Кажуть, дзвонили лише у службових цiлях.

У виконавчому комітеті Новоград-Волинської мiської ради за шість місяців цього року з чотирьох мобільних номерів «наговорили» на 3 тис. 674 грн 90 коп. Саме стільки платникам податків обійшовся мобільний зв’язок працівників виконавчого комітету.

«У виконавчому комітеті мiської ради є чотири номери мобiльного зв’язку. Bci працiвники виконавчого виконавчого комітету міської ради мають доступ до зазначених номерів i використовують їх у службових цiлях. На мобiльний зв’язок у поточному роцi використано З674 грн 90 копiйок», – повідомив «Вголос.zt» міський голова Віктор Весельський у відповіді на інформаційний запит.

Крім того, Весельський додав, що з мiського бюджету, вiдповiдно до чинного законодавства, не оплачуються видатки на харчування мiського голови, депутатiв та працiвникiв виконавчого комітету міської ради.

Нагадаємо, Новоград-Волинська мерія заплатила майже чверть мільйона фірмі зі статутним капіталом у 200 гривень. Новоград-Волинський міський голова матиме три зарплати на одній роботі.

Leave a Comment