Новоград-Волинська міськрада рекомендуватиме містянам відмовитися від поліетилену

Новоград-Волинська міськрада рекомендуватиме містянам відмовитися від поліетилену

Просять користуватися багаторазовими торбинами.

Новоград-Волинська міська рада рекомендуватиме жителям районного центру відмовитися від поліетиленових пакетів. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

«Рекомендувати суб’єктам господарювання у сфері торгівлі розташованих на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади

1.1. Пропонувати покупцям альтернативу використанню одноразових поліетиленових пакетів ( паперові пакети, багаторазові торбини тощо).

1.2. Не здійснювати реалізацію продукції синтетичних полімерів (штучні квіти, вінки, корзини, тощо) на території міської ОТГ.

1.3. До 01.01.2021 року відмовитися від комерційного використання та реалізації поліетиленових пакетів», – йдеться у документі.

Окрім того, жителів Новограда-Волинського просять відмовитися від пластику та полімерів під час покладання квітів та вінків на меморіалах та кладовищах. Міська рада також проситиме священників проводити роз’яснювальну роботу серед прихожан щодо шкідливості пластику та полімерів.

Нагадаємо, що напередодні минулорічного Великодня міськрада попросила житомирян не купувати штучні вінки та квіти. Сміття, яке сортують житомиряни, скидають в одну купу.

Leave a Comment