Новорічні ялинки у Житомирі: де і за скільки можна буде придбати

Новорічні ялинки у Житомирі: де і за скільки можна буде придбати

На ялинкових ярмарках – найдешевші новорічні дерева.

Лісництва області 15 грудня офіційно розпочинають продаж хвойних дерев до Нового року. У Житомирі найдешевшу ялинку можна буде придбати за 27 гривень. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

“До 15 грудня лісівники утворять торговельні пункти для реалізації новорічних ялинок. Перші ялинкові ярмарки відкриються у Житомирі на вулиці Лятошинського, на базарі «Хмільники» на проспекті Миру та у рекреаційному пункті «Лісовичок». Цінова політика на новорічні ялинки у 2017 році залишається в середньому на рівні минулого року. Середня ціна становитиме: до 1 м – 27 грн; від 1 м до 1,5 м – 43 грн; від 1,5 м до 2 м – 54 грн; від 2 м до 3 м – 75 грн; від 3 м та вище – 120 грн. Також купувати ялинки можна буде прямо в державних лісгоспах – це буде значно дешевше, ніж на ялинкових ярмарках”, – йдеться у повідомленні.

До слова, ялинки для новорічних свят заготовляють на спеціальних плантаціях або під час проведення рубок формування та оздоровлення лісів. Крім цього, низка лісгоспів реалізує живі ялинки у горщиках, але лише під замовлення.

Нагадаємо,що 28 листопада 200 лісівників вийшли під стіни Житомирської районної ради. Вони просять депутатів не підтримувати реформування лісового господарства.

 

 

Leave a Comment