Новий начальник житомирської поліції пройшов Іловайський котел

Новий начальник житомирської поліції пройшов Іловайський котел

Начальником обласної поліції став полковник В’ячеслав Печененко.

Новим начальником Головного управління національної поліції в області став полковник поліції В’ячеслав Печененко. Його представили громадськості 24 травня у актовій залі ГУНП у Житомирській області.

IMG_4002

«Наказом від 20 травня 2016 року полковник міліції В’ячеслав Печененко призначений начальником Головного управління національної поліції у Житомирській області», – повідомив присутнім перший заступник голови Національної поліції України, начальник кримінальної поліції Вадим Троян.

Печененко служив у полку «Дніпро-1» і брав участь у подіях в Іловайську.

IMG_3993

«Сьогодні на Сході України йде війна. Така сама війна тут, у тилу, іде. Є злодії, є кримінальні авторитети. Вони підтримуються для того, щоб дестабілізувати ситуацію в державі. Ми працюємо над боротьбою з ними. Ми подали закон для боротьби з кримінальними авторитетами, нам його повернули. Немає питань, ми його переробимо, але доб’ємося поставленої мети. Ми просимо громадськість підтримати нас у цьому. Кримінальні авторитети, злодії в законі — вони повинні сидіти в тюрмі або хай залишають територію України», – зауважив Вадим Троян.

IMG_4006

Новий керівник регіональної поліції був небагатослівним. Він подякував своєму попереднику – Валерію Рудику та пообіцяв громаді, що його двері будуть відкритими для житомирян. За словами В’ячеслава Печененка.

IMG_3998

Нагадаємо, що голова Житомирської облради Анжеліка Лабунська наголосила, що подіям під ГУ Держгеокадастру мають дати оцінку правоохоронні органи.

Leave a Comment