Новим начальником управління культури став актор облмуздрамтеатру (ФОТО+ВІДЕО)

Новим начальником управління культури Житомирської міської ради став актор Житомирського академічного музично-драматичного театру імені Івана Кочерги, режисер Олег Рогов. Конкурсна комісія міськради обрала його з восьми кандидатів. Спочатку – з тримісячним випробуваним терміном. Такі рекомендації члени комісії передали міському голові. Кореспондентам «Вголос.zt» вдалося поспілкуватися з новообраним керівником управління культури одразу після оголошення результатів.

Поки Олег Рогов вирішив не розкривати всіх карт, але деяким баченням розвитку культури з нами таки поділився. Зважаючи на те, що сам він є актором, то передусім намагатиметься роботи театр доступнішим для людей із інвалідністю.

«Якщо гора не йде до Магомета, Магомет іде до гори. Тому ми будемо використовувати можливість, коли колектив сам виїжджає до тих людей, котрі не можуть відвідати театр. Це буде поки що набагато зручніше. Впевнений, що саме так і буде. Взагалі, чим більш насичена людина культурою, тим кращою є держава», – сказав він.

Готуючись до конкурсу, Олег не спав минулої ночі. Але відпочивати не квапиться – сьогодні має ще відіграти у виставі.

Детальніше дивіться у відео.

Довідково. Олег Володимирович Рогов, освіта: вища (режисер драматичного театру, викладач фахових дисциплін).

reshenie nach kultury 1

reshenie nach kultury 3 reshenie nach kultury 2 Нагадаємо, серед претендентів на посаду начальника управління культури був і син Володимира Шинкарука.


Текст: Олександр Трохимчук
Фото, відео:
Олексій Пехоцький

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *