Новий-старий мер: Радомишльську міськраду знову очолив полковник Тетерський

Новий-старий мер: Радомишльську міськраду знову очолив полковник Тетерський

ЦВК оприлюднила результати виборів.

Головою Радомишльської міської громади знову став Володимир Тетерський. Відповідно до інформації ЦВК за діючого мера свої голоси віддали 56,5% виборців. Друге місце із результатом 15,37% посів представник політичної партії “СЛУГА НАРОДУ” Володимир Тужик, а третім став Ігор Христюк, який балотувався від політичної партії “Сила і Честь”.

ПІБ Ким висунуто К-сть голосів ЗА % голосів ЗА
Тетерський Володимир Романович Самовисування 4245 56,5
Тужик Володимир Васильович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ” 1155 15,37
Христюк Ігор Анатолійович Політична партія “Сила і Честь” 1059 14,09
Василюк Таїса Володимирівна Самовисування 608 8,09
Люшенко Дмитро Ігорович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА МАЙБУТНЄ” 445 5,92

Цікаво, що цього разу Тетерський балотувався шляхом самовисування, хоча у минулих роках колишній полковник йшов на вибори від політичної “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”.

Працював на керівних посадах в органах УМВС області, зокрема, й начальником Радомишльської міліції. Але у вересні 2014 року був звільнений в результаті інспекції. У 2015 році колишній президет Петро Порошенко призначив свого однопартійця головою РДА. У жовтні 2017 року Тетерський звільнився з посади голови райдержадміністарції на користь нової посади – був обраний міським головою Радомишля.

Нагадаємо, Порошенко звільнив голову Радомишльської РДА. Міський голова Радомишля приєднається до європейської угоди мерів.

Leave a Comment