Новий вид рекламних конструкцій в Житомирі для просування вашого бізнесу

Новий вид рекламних конструкцій в Житомирі для просування вашого бізнесу

Реклама на широкоформатному екрані.

Переваги LED-екранів перед іншими видами рекламних конструкцій вже оцінили лідери найбільших рекламних агентств світу. Тепер і в Житомирі з’явилася можливість випробувати рекламу на широкоформатному екрані.

У партнерстві з ТОВ «Ліард» ЛТД, команда KRAN advertising agency встановила сучасний LED-екран. Ми продовжуємо стверджувати своє лідерство на ринку операторів реклами в Житомирі.

Чому відеореклама на вулицях міста набирає популярності?

В епоху сучасних технологій, споживач прагне оптимізувати витрати часу і ресурсів на те, щоб робити свій вибір на користь тих чи інших товарів. Все менше тих, хто любить безцільно бродити по магазинах, а все більше тих, хто й зовсім перейшов на онлайн-покупки у своїх смартфонах.

Щоб привернути увагу споживача, продавці та виробники товарів і послуг приймають нестандартні рішення. Відеореклама на зовнішніх LED-екранах — це саме те, що потрібно. Рекламодавець має можливість:

  • Легко достукатися до свідомості потенційних споживачів в місцях з великим потоком людей.
  • Створювати більш яскравий і помітний рекламний меседж, який ідеально відображається на великому екрані.
  • Використовувати не статичну, а динамічну картинку, таку, що більш чіпляє та привертає увагу аудиторії.
  • Легко і швидко вносити правки в рекламу, яка створена в електронному форматі (міняти, доповнювати, поєднувати ролики).
  • Підвищити презентабельність своєї реклами, а, отже, і статус бренду.

Відеоролик транслюється у відмінній якості, не дратує око та не втрачає читабельності в будь-яку погоду та час доби. Завдяки професійній роботі відеографів, картинка стає емоційною, привабливою та свідомою. Охоплює більше локацій і властивостей продукту, а сюжет є набагато цікавішим плоского банеру або білборду.

Розташування та особливості LED-екрану

Локацію, в якій розміщена сучасна рекламна конструкція можна сміливо назвати однією з кращих:

  • Екран встановлений за адресою вул. І. Мазепи, 112/76 (перехрестя вул. І. Мазепи та вул. М. Грушевського).
  • Він розташований у напрямку руху транспорту в бік ТРЦ «Глобал».
  • Завдяки широкому куту огляду, трансляції відеороликів на екрані добре видно як з боку проспекту Незалежності, так і з боку руху від центру.

Таке розташування дає цілий ряд переваг:

Пішоходи та водії з пасажирами відмінно бачать рекламу з вікон авто з відстані 150 м.

Безперервний потік машин забезпечує циркуляцію левової частки всього платоспроможного населення саме в цій частині міста.

Такий екран — це новинка! Його розмір становить цілих 5х3 м. Це — найбільший екран у Житомирі, що стоїть окремо.

LED-екран працює по 15 годин на добу в режимі безперервної трансляції. Реклама транслюється з 7.00 до 22.00, 7 днів на тиждень і 365 днів на рік. Кожен відеоролик буде показаний 100 разів на день, що складає не менше 3000 показів на місяць. Така статистика б’є всі рекорди ефективності, а KRAN advertising agency гарантує якісне надання послуги, без перерв та збоїв.

До того ж реклама на широкоформатному екрані по вул. І. Мазепи, 112/76 в 4-9 разів ефективніше статичної. В цьому вже встигли переконатися замовники, яким пощастило першими розмістити свої сюжети.

Замовляючи рекламу на LED-екрані, ви використовуєте один з найсучасніших і неймовірно ефективних способів маркетингу. Щоб просунути свій бізнес в ТОП, просто зв’яжіться з нами:

Телефонуйте — 0412 46 46 23; 067 100 46 23; 063 480 92 20

Пишіть — [email protected]

Приходьте — м. Житомир, вул. Покровська, 15, офіс 1

Слідкуйте за нами, щоб не пропустити головні новини:

kran.agency

Facebook

Instagram

 

Leave a Comment