Обіцянка на мільйон: на гранти для громадськості область виділить “кругленьку” суму

В облдержадміністрації хочуть закласти у бюджет 2017 року 1 млн грн на підтримку громадських ініціатив. Грантова підтримка проектів громадських організацій буде відбуватися на конкурсній основі, публічно і прозоро. Це голова облдержадміністрації Ігор Гундич пообіцяв під час прес-конференції 2 листопада.

Сьогодні громадськість дуже активна і це не може не імпонувати. Тому цю активність потрібно спрямовувати в конструктивне і корисне русло і відповідно мати позитивний ефект. Кошти надаватимуться на проекти, які дійсно потрібні громаді. Реалізація таких проектів сприятиме громадським організаціям області в подальшому виходити на міжнародних рівень та залучати гранти від серйозних донорів. Адже вони довіряють організаціям, які мають хорошу грантову історію”, – пояснив він.

Нагадаємо, що у понеділок, 8 лютого, о 10.00 у сесійній залі Житомирської облдержадміністрації експерти розкажуть, як можна отримати від 60 до 250 тис. євро на реалізацію грантового проекту. Грант надається у рамках Конкурсу проектних пропозицій за Програмою територіального співробітництва країн Східного партнерства «Білорусь-Україна».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *