Обласна «Батьківщина» повідомила подробиці пограбування офісу у Житомирі

Обласна «Батьківщина» повідомила подробиці пограбування офісу у Житомирі

Офіційна заява.

Прес-служба Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» повідомила подробиці пограбування офісу у Житомирі, яке сталося 28 червня.

“28 червня працівник «Батьківщини», перевіряючи територію, виявив, що пластикове вікно в одному з кабінетів офісу пошкоджено і відчинено. Зрозумівши, що це може свідчити про пограбування, працівник повідомив про пошкоджене вікно правоохоронні органи. Коли працівники поліції разом з працівниками партійного офісу потрапили на місце злочину, було встановлено факт пограбування. Грабіжники вкрали цінні речі. Зважаючи на безлад, залишений на столах, у шафах та в сейфі декількох пограбованих кабінетів офісу, зловмисники можливо шукали потрібні їм документи. Правоохоронці вилучили з місця злочину потрібні їм для розслідування докази, сьогодні офіс «Батьківщини» працює в штатному режимі. Нагадаємо, 19 червня Юлія Тимошенко закликала припинити політичні репресії проти опозиції, зокрема щодо членів партії «Батьківщина»: «Політичні репресії в Україні досягають апогею. Проти двох третин керівників обласних партійних організацій «Батьківщини» порушені кримінальні справи, обшуки відбуваються у всіх наших партійців, які мають лідерські позиції в регіонах. Людей залякують, обшукують, порушують кримінальні справи, вимагають вийти з партії «Батьківщина». Я не пам’ятаю такого навіть у найгірші часи»», – йдеться у заяві прес-служби Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

Нагадаємо, невідомі вдерлися до офісу обласної партійної організації «Батьківщини» вранці 28 червня. Про це «Вголос.Zt» повідомили у прес-службі політичної сили.

Leave a Comment