Обласна «Батьківщина» закликає партії висловити позицію щодо корупції в обороні

Обласна «Батьківщина» закликає партії висловити позицію щодо корупції в обороні

Закликає вийти на зібрання.

Голова Житомирської обласної «Батьківщини» Анжеліка Лабунська закликала політичні сили Житомирщини прийти на зібрання громади 1 березня і висловити свою позицію щодо корупції в оточенні Петра Порошенка. Таке зіернення обласний осередок розмістив на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Житомирський обласний осередок політичної партії ВО «Батьківщина» звертається до представників усіх політичних сил Житомирщини з закликом публічно висловити свою позицію щодо корупції оточення Петра Порошенка в оборонній галузі, про окремі приклади якої – постачання українській армії непридатних запасних частин з території країни-агресора – стало відомо з розслідування журналістів. Закликаємо представників політичних партій в Житомирській області прийти 1 березня 2019 року о 16:00 на майдан Корольова та взяти участь в зібранні громади Житомирщини», – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, що «Батьківщина» зробила заяву з приводу провокацій в обласній раді 7 лютого. Фракція «Батьківщини» у Житомирській міській раді вимагала зниження тарифу на опалення для містян.

Leave a Comment