Обласна «Батьківщина» заявила, що її дискредитують

Обласна «Батьківщина» заявила, що її дискредитують

Політики виступили з заявою.

Житомирська обласна організація ВО «Батьківщина» заявила, що оприлюднені Службою безпеки України телефонні розмови ряду помічників народних депутатів є нічим іншим, як спробою дискредитувати обласну організацію та її лідера Анжеліку Лабунську. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ЖОО ВО «Батьківщина».

«21 лютого 2017 року, під час брифінгу голови СБУ Василя Грицака, були оприлюднені телефонні перемовини помічників народних депутатів з Народного фронту, Радикальної партії та Опозиційного блоку, з яких можна зробити припущення, що вони на замовлення РФ виконували роботу з організації заходів по дестабілізації ситуації в Україні.

Серед оприлюднених СБУ телефонних розмов є ті, де співрозмовники згадують Житомирську обласну організацію ВО «Батьківщина» та голову обласного осередку Анжеліку Лабунську у контексті отримання грошей за «штучні ініціативи федералізації України, створення так званих спеціальних економічних зон, виборності губернаторів та керівників регіональних правоохоронних органів, відновлення економічних зв’язків з Росією та надання російській мові особливого статусу».

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Батьківщина» офіційно заявляє, що оприлюднені телефонні розмови помічників народних депутатів з Народного фронту, Радикальної партії та Опозиційного блоку з приводу підкупу членів «Батьківщини» та голови обласного осередку Анжеліки Лабунської є політично вмотивованою акцією дискредитації лідера обласної організації зокрема та Житомирської обласної організації ВО «Батьківщина» загалом.

Про це свідчать наступні факти:

– за весь період існування Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» не було жодного випадку, аби члени нашого обласного партійного осередку приймали участь в будь яких антиукраїнських чи антидержавних заходах.

– за весь період існування Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» не було жодного випадку, аби депутати місцевих рад від нашої політичної сили пропонували місцевим радам Житомирщини сільського, селищного, міського, обласного рівня прийняти антиукраїнські або антидержавні рішення.

– не дивлячись на те, що записи СБУ телефонних перемовин помічників народних депутатів з Народного фронту, Радикальної партії та Опозиційного блоку вірогідно були зроблені в жовтні, листопаді 2016 року, до цього часу представники СБУ не тільки не допитали з приводу озвученого на записах отримання грошей голову обласного осередку Анжеліку Лабунську, але за три місяці не представили жодного доказу того, що перемовини помічників народних депутатів з Народного фронту, Радикальної партії та Опозиційного блоку мають під собою фактичне підґрунтя з доказовою базою і гроші дійсно передавалися.

– з оприлюднених СБУ записів телефонних перемовин помічників народних депутатів з Народного фронту, Радикальної партії та Опозиційного блоку можна зробити висновок про активну працю політичних пройдисвітів під дахом нардепів, які «гуртом та у роздріб» торгували цілісністю та незалежністю України, продаючи своїм замовникам з РФ «антидержавні акції» і видурюючи у них за це шалені гроші. Тож чому СБУ не припустило, що використання ім’я Лабунської та ВО «Батьківщини» в їх телефонних перемовинах, це тільки спосіб вкрасти гроші у московських замовників для себе особисто? Це риторичне запитання, бо вірогідно СБУ не тільки «припустило», а і перевірило дану версію подій. І знайшла відповідь на це питання. Саме тому Анжеліку Лабунську ніхто не допитував з цього приводу. Але складається враження, що сьогодні СБУ потрібні не відповіді, а дискредитація представників ВО «Батьківщини», які нібито співпрацюють з ворогами України.

Голова Житомирської обласної організації ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська та усі члени обласного партійного осередку готові до співпраці з слідчими органами та дадуть відповіді на всі запитання, які стосуються інформації, оприлюдненої головою СБУ на брифінгу 21 лютого 2017 року, у рамках чинного законодавства. Але ті, хто вирішив використовувати політичних пройдисвітів під дахом депутатів з Народного фронту, Радикальної партії та Опозиційного блоку для дискредитації ВО «Батьківщина» і її регіональних лідерів можуть не сумніватися – весна і правда переможе!

Ми, члени ВО «Батьківщина» під керівництвом нашого лідера Юлії Тимошенко, і далі будемо виступати за відставку голови Уряду Гройсмана, і далі боротися проти розпродажі землі олігархам і проти злочинних комунальних тарифів, відстоювати права українців, яких нищать корумповані клани, що сьогодні правлять в Україні. Слава Україні!», – заявила прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Батьківщина».