Обласна лікарня купить комп’ютерний томограф за 13 мільйонів

Дві столичні фірми борються за право продати Житомирській обласній клінічній лікарні імені О. Гербачевського комп’ютерний томограф. Вартість, на яку розраховують у лікарні — 13 млн грн. Про це повідомляє сайт публічних закупівель.

Свої заявки на участь у конкурсі подали дві столичні фірми. ТОВ “УМТ+” зареєстрована у Києві, її власником є житель столиці Ігор Катаєв. Протягом нинішнього року згадана фірма отримала понад 50,5 млн грн за товари та послуги. Серед її клієнтів Білоцерківський пологовий будинок, медичні заклади Полтави та Чернігова.

Іншим учасником аукціону по комп’ютерному томографу є ТОВ “Протек Солюшнз Україна”. Підприємство так само зареєстроване у Києві, керує ним житель столиці Олександр Єзерський. Однак засновниками фірми є данська та литовська компанії. Протягом 2016 року “Протек Солюшнз” отримали майже 164 млн грн за товари і послуги. У 2015 році саме ця фірма поставила обладнання для ультразвукової діагностики клінічній лікарні “Феофанія” за майже 6 млн грн.

Нагадаємо, житомиряни хочуть, щоб у міста з’явився власний магнітно-резонансний томограф. У трьох лікарнях міста з’явиться нове медичне обладнання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *