Обласна рада передумала ліквідувати ґендерний ресурсний центр

Обласна рада передумала ліквідувати ґендерний ресурсний центр

Замість нього зроблять волейбольний клуб.

Житомирська обласна рада не ліквідуватиме обласний ґендерний ресурсний центр. Відповідний проект рішення про припинення ліквідації комунальної установи оприлюднили на сайті облради.

Разом із тим, на сайті обласної ради розмістили проект рішення про перейменування ґендерного ресурсного центру на волейбольний клуб «Полісся». В такий спосіб, арґументують в облраді, заощаджують час і гроші на реєстрації нового комунального закладу.

«1. Змінити назву Житомирського обласного гендерного ресурсного центру Житомирської обласної ради на комунальний заклад «Волейбольний клуб «Полісся» Житомирської обласної ради.
2. Внести зміни та затвердити Положення про комунальний заклад «Волейбольний клуб «Полісся» Житомирської обласної ради у новій редакції.
3. Керівнику комунального закладу «Волейбольний клуб «Полісся» Житомирської обласної ради забезпечити здійснення державної реєстрації Положення у новій редакції, про що повідомити обласну раду в місячний термін.
4. Рішення обласної ради від 21.12.2017 № 925 «Про припинення Житомирського обласного гендерного ресурсного центру Житомирської обласної ради шляхом ліквідації» визнати таким, що втратило чинність», – йдеться у документі.

Нагадаємо, що обласна рада раніше вирішила ліквідувати комунальний заклад «Обласний ґендерний ресурсний центр» за рекомендацією облдержадміністрації. Ще чотири комунальні установи облрада ліквідувала і приєднала до вже існуючих.

Leave a Comment