Обласна рада попросить Кабмін дати більше грошей на лікування дітей за кордоном

Обласна рада попросить Кабмін дати більше грошей на лікування дітей за кордоном

Коштів катастрофічно не вистачає.

Депутати Житомирської обласної ради звернуться до Кабінету міністрів та Міністерства охорони здоров’я з проханням збільшити фінансування програми лікування дітей за кордоном. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті облради.

«Ми, депутати обласної ради, стурбовані долею дітей, яким, на жаль, українські лікарі не можуть допомогти. Єдиним шансом на життя для таких дітей залишається складне та дороговартісне лікування за кордоном», – йдеться у документі.

За словами авторів документу, в області проживає 5999 дітей з інвалідністю, 1042 дітей, хворих на рідкісні захворювання. При чому більшість цих дітей потребує трансплантації кісткового мозку, яка коштує сотні тисяч євро.

«Недостатнє фінансування державної програми «Лікування громадян України за кордоном» не дає змоги забезпечити малолітніх дітей терміновою медичною допомогою, яка не може бути надана в лікувальних закладах України.

Депутатський корпус обласної ради звертається з проханням збільшити фінансування програми лікування дітей за кордоном з метою своєчасного надання медичної допомоги дітям у закордонних клініках», – йдеться далі в документі.

Нагадаємо, що мерія Малина звернулася до поліції через тарифи та кишкову паличку. Сухомлин не схотів ставити на голосування звернення щодо відставки Порошенка.

Leave a Comment