Область отримала ще 12 нових шкільних автобусів

Область отримала ще 12 нових шкільних автобусів

Вартість кожного майже 1,5 мільйона гривень.

На Житомирщину приїхали ще 12 нових шкільних автобусів. На наступному тижні їх передадуть у вісім районів та чотири об’єднані територіальні громади. Вартість закуплених транспортних засобів становить 1 млн 590 тис. грн кожен.

«Автобуси придбано на умовах співфінансування. 70 % коштів виділила держава, 30 % виділила громада – районні ради, міста, ОТГ. Школярам області буде приємно і комфортно користуватися таким транспортом. На сьогодні в області на 100 % забезпечено підвіз учнів до шкіл або шкільними автобусами, або завдяки укладеним договорам. Ці шкільні автобуси передадуть у райони. Також чотири ОТГ отримають сьогодні по автобусу. Це ще раз підтверджує їхню самодостатність», – сказав голова облдержадміністрації Ігор Гундич.

Цього ж дня Тетерівська щкола отримала свій автобус, а її учні – подарунки від Діда Мороза. Крім неї, нові 11 шкільних автобусів отримають Коростенський, Овруцький, Чуднівський, Бердичівський, Житомирський, Коростишівський, Малинський, Попільнянський райони та Новоборівська, Вишевицька, Потіївська об’єднані територіальні громади.

У цілому цьогоріч в області придбали 22 нові шкільні автобуси. З них 14 – уже надійшли, на наступному тижні мають отримати ще вісім.

Довідково. На Житомирщині загалом підвозять 13 тис. 875 учнів та вчителів до 409 навчальних закладів. У наявності 220 шкільних автобусів, включаючи 22 нових, якими до шкіл доставляється 11 тис. 539 учнів. Крім того, відділи освіти орендують 16 автобусів, а також забезпечують підвіз 150 рейсовими автобусами.

Нагадаємо, майже 3 мільйони гривень область отримала на проведення виборів у територіальних громадах. Кращу опорну школу в області знайшли у Бердичівському районі.

Автор фото: Дмитро САВЧЕНКО.

Leave a Comment