Облавтодор змусили повернути працівникам 9,6 млн заборгованої зарплати

Облавтодор змусили повернути працівникам 9,6 млн заборгованої зарплати

Наразі кошти перебувають на стадії розподілу між працівниками.

У січні державні виконавці стягнули з недобросовісних роботодавців майже 36 млн грн заборгованості по заробітній платі. Зокрема, 9,6 млн грн – з «Житомирського облавтодору», який заборгував цю суму своїм працівникам. Про це повідомила пресслужба Міністерства юстиції України з посиланням на заступника міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрія Гайченка.

«За перший місяць нового року органами Державної виконавчої служби з недобросовісних роботодавців стягнуто 35,7 млн грн заборгованості по заробітній платі. В результаті нам вдалося повернути 1595 працівникам законно зароблені ними кошти. Завдяки успішній роботі органів ДВС за цей місяць деякі підприємства погасили мільйонні борги перед своїми працівниками. Наприклад, акціонерне товариство «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» погасило заборгованість на суму 2,1 млн грн на користь 73 працівників, «Запоріжжяобленерго» – 1,9 млн грн на користь 27 працівників, «Дніпрометробуд» – на суму 1,5 млн грн на користь 97 працівників. Також було стягнуто 9,6 млн грн з «Житомирського облавтодору», наразі кошти перебувають на стадії розподілу між працівниками», – зауважив Андрій Гайченко.

Нагадаємо, облавтодор виплатив понад півмільйона заборгованої зарплати своїм працівникам. Чиновника підрозділу облавтодору судитимуть за хабар. Під Житомиром дорожники, яким заборгували зарплату, кілька годин перекривали трасу.

Leave a Comment