Облдержадміністрація заплатить ще майже 60 мільйонів за реконструкцію стадіона

Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово- комунального господарства облдержадміністрації додатково заплатить 57 млн 962 тис. 81 грн за реконструкцію центрального стадіону. Відповідну інформацію оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

У департаменті стверджують, що в ході реконструкції стадіону виникла «потреба здійснити додаткову закупівлю». Самі роботи проводить скандально відоме ПП «Елітбуд-1» брата екс-начальника управління капітального будівництва Житомирської міської ради Дениса Болейка. Тож кошти на додаткову закупівлю перерахують саме йому.

У липні 2016 року облдержадміністрація провела тендер на реконструкцію стадіону. Переможцем стало ПП «Елітбуд-1». Першу угоду із підрядником підписали на 7 млн 681 тис. 145 грн 18 коп. Згодом цю суму збільшили до понад 18 млн грн. Однак і цих коштів не вистачило. Тож вирішили виділити додаткові кошти у сумі майже 58 млн грн.

Нагадаємо, що у листопаді на центральному стадіоні почали класти асфальт для бігових доріжок. У червні облдержадміністрація відзвітувала, що 70% робіт з реконструкції стадіону вже виконано.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *