Облрада дозволила взяти кредит підприємству, яке загрожує безпеці житомирян

Облрада дозволила взяти кредит підприємству, яке загрожує безпеці житомирян

На 2 мільйона гривень.

Житомирська обласна рада дозволила комунальному підприємству «М’ясомолторг» узяти кредит на закупівлю нових холодильників. За це проголосували 39 із 52 присутніх на сесії депутатів. Без цього, пояснив керівник підприємства, робота «М’ясомолторгу» може загрожувати безпеці житомирян.

«Наше підприємство розташоване біля житлового масиву. Холодильне обладнання старе і використовує аміак. Останній рано чи пізно може спричинити техногенну катастрофу», ‒ сказав директор підприємства Валерій Огороднік.

За його словами, гроші потрібні для закупівлі нового холодильного обладнання. Воно використовуватиме замість шкідливого аміаку безпечний фреон. Ціна питання від 1,5 до 2 млн грн. Під заставу кредиту закладуть майно підприємства. Після проведення тендеру щодо придбання холодильників, небезпечний для життя та здоров’я житомирян аміак утилізують та знищать. Загалом на підприємстві є 18 т шкідливої речовини.

Керівник «М’ясомолторгу» повідомив, що протягом минулого року підприємство отримало близько 800 тис. грн прибутку і сплfтило до бюджету близько 3 млн грн податків. Холодильники використовують для зберігання різної продукції. Так, за словами Огородніка, саме у них зберігає вилучену продукцію, яка швидко псується, митниця.

Нагадаємо, що кредит у 100 тис. грн візьме також Малинське бюро технічної інвентаризації обласної ради. У новому бюджетному році Житомир вже має понад 76 млн грн кредитних зобов’язань.

Leave a Comment