Облрада дозволить двом приватним фірмам видобувати граніт та лабрадорит

Облрада дозволить двом приватним фірмам видобувати граніт та лабрадорит

У трьох районах області.

Житомирська обласна рада дасть дозвіл на видобуток граніту та лабрадориту ще двом приватним фірмам. Відповідні проекти рішень сесії оприлюднили на сайті.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Комета» отримає дозвіл на користування надрами на площі 8,22 га у Хорошівському районі та ще 3,51 га — у Радомишльському. Фірма, яка зареєстрована у Кривому Розі Дніпропетровської області, видобуватиме граніт. Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, засновником і власником підприємства є житель Кривого Рогу Іван Караманиць. Він також свого очолював ряд будівельних компаній, які наразі перебувають у стані припинення.

Облрада планує також дозволити видобувати лабрадорит у Черняхівському районі на площі 2,04 га товариству з обмеженою відповідальністю «Граніт Блексі». Дана фірма зареєстрована у Житомирі, її співвласниками є житель Кривого Рогу Сергій Колісник та житель села Стрижівка Любарського району Максим Яцух. За вказаною у реєстрі фізичних та юридичних осіб адресою реєстрації фірми знаходиться ще одне підприємство — ТОВ «Гранітлайн». Його засновниками є ті ж особи, що і «Граніт Блексі».

Нагадаємо, що у Хорошівському районі підприємець майже 8 років не платив за оренду землі, на якій видобував граніт. Земельну ділянку з гранітним кар’єром у Черняхівському районі повернули у власність держави.

Leave a Comment