Облрада дозволить видобувати граніт фірмі зі статутним капіталом у тисячу гривень

Облрада дозволить видобувати граніт фірмі зі статутним капіталом у тисячу гривень

Віддадуть понад 8 га.

Житомирська обласна рада віддасть 8,15 га землі у Коростишівському районі ТОВ «Стоун Про» під видобування граніту. Проект рішення сесії оприлюднили на сайті облради. Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, підприємство має статутний капітал розміром у 1 тис. грн.

«Погодити надання спеціального дозволу на користування надрами товариству з обмеженою відповідальністю «Стоун Про» з метою видобування гранітів родовища Слобідське-1 площею 8,15 га, яке знаходиться у Коростишівському районі Житомирської області», – йдеться у документі.

Згідно із даними реєстру фізичних та юридичних осіб, власником ТОВ «Стоун Про» є житель столиці Денис Михайлюк. Директором підприємства є Андрій Біденко. До призначення його керівником фірму очолювала киянка Юлія Дорофеєва. У відкритих джерелах можна знайти повну її тезку — адвоката з Криму. Примітно, що ТОВ «Дісіжн», яке знаходиться за тією ж адресою, що і «Стоун Про», в період директорства Дорофеєвої займалося діяльністю у сфері права. З лютого 2018 року фірму очолив Євгеній Полонець, а вид діяльності компанії змінився на інжиніринг, геологію та геодезію.

Нагадаємо, що обласна рада відмовила фірмі одіозного олігарха Дмитра Фірташа у видобутку корисних копалин. Товариство, яке видобувало граніт у Бердичівському районі, заборгувало майже півмільйона за оренду землі.

Leave a Comment