Облрада попросить скасувати вето Порошенка на заборону контрабанди лісу

Облрада попросить скасувати вето Порошенка на заборону контрабанди лісу

Звернуться до Верховної Ради.

Депутати Житомирської обласної ради попросять Верховну Раду подолати вето президента на закон про заборону експорту українського лісу за кордон. Проект звернення з цього приводу оприлюднили на сайті облради.

«Ми, депутати обласної ради, стурбовані ситуацією з приводу того факту, що 23 липня 2018 року Президент України заветував Закон № 5495 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів». Вказаний Закон передбачає заборону експорту дров і криміналізацію контрабанди лісу-кругляка. Ми вважаємо, що це величезна помилка, бо в українців украдені робочі місця, достойні зарплати, нанесено удар по економічній безпеці держави», – йдеться у документі.

На думку авторів звернення, через ветування згаданого закону сусідня Польща отримує в 10 разів більше коштів від продажу меблів та виробів із деревини.

Тож депутати обласної ради вимагають від Верховної Ради України подолати вето Порошенка на згаданий закон.

Нагадаємо, що облрада проситиме ввести відповідальність за пропаганду гомосексуалізму. Депутати облради попросили Кабмін дотацію за пільги для «Укрзалізниці».

Leave a Comment