Обслуговуючий кооператив відмовився від земельної ділянки у Житомирі

Обслуговуючий кооператив відмовився від земельної ділянки у Житомирі

 У разі припинення оренди забудовник має припинити будівництво багатоповерхівки.

Житомирська міська рада розірве договір оренди земельної ділянки із обслуговуючим кооперативом «ЖБК «Полісся-2016», який зводить багатоповерхівку по провулку Шпаковському. Про це під час засідання сесії 9 листопада повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

«Кооператив звернувся із заявою з проханням достроково припинити договір оренди земельної ділянки по провулку Шпаковському. Питання включили в порядок денний», — сказав Сухомлин.

За його словами, рішення про надання ділянки приймала сесія, тому тільки депутати можуть припинити його дію. У міській раді не знають, чому кооператив відмовився від оренди. У заяві причини відмови не вказали.

Разом із тим, начальник управління Держархбудконтролю у Житомирській міськраді Сергій Кондратюк у коментарі «Вголос.Zt» зазначив, що в разі припинення оренди забудовник має припинити будівництво.

До слова, у травні цього року згаданий кооператив отримав в оренду на 5 років 0,3 га землі по проїзду Шпаковському для будівництва багатоквартирного житлового будинку. Це рішення кілька разів ставало темою скандалів під час минулих сесій міської ради, у яких фігурували «айдарівці».

Нагадаємо, що прокуратура області разом із міською радою протягнули рішення про виділення землі під забудову сумнівному кооперативу. Скандально відомому забудовнику дали 5 земельних ділянок на Тетерівському бульварі.

 

Leave a Comment