Очікується, що кладовища області відвідають більше 170 тисяч людей

Очікується, що кладовища області відвідають більше 170 тисяч людей

Понад півтисячі поліцейських забезпечуватимуть правопорядок під час поминальних днів.

На понад 730 кладовищах в області 23-25 квітня пройдуть заходи, пов’язані з поминальними днями. Очікується, що місця поховання рідних відвідають більше 170 тисяч жителів та гостей Житомирщини. Упродовж цих днів на охорону громадського порядку додатково залучатиметься більше 500 поліцейських, а також громадські помічники. Про це повідомив відділ комунікації поліції Житомирської області.

За словами заступника начальника Головного управління Національної поліції в  Житомирській області Артема Лисогора, у Житомирі на 6 кладовищах очікується перебування близько 10 тисяч громадян. Для належної організації безпеки дорожнього руху 23 квітня з 7:00 рух автомобільного транспорту до Корбутівського кладовища буде здійснюватися в односторонньому напрямку: заїзд – з вул. Чуднівського шляху, виїзд – на проспект Миру. Рух великогабаритного  транспорту буде організовано в об’їзд по вул. Чумацький шлях. Орієнтовно така організація руху триватиме до 19:00 23 квітня.

Нагадаємо, що на Великодні свята правопорядок у Житомирській області  забезпечили майже 750 поліцейських та 250 їх громадських помічників. З 18 квітня на Житомирщині розпочався відбір молодшого складу поліції.

Автор фото: відділ комунікації поліції Житомирської області.

Leave a Comment