ОДА шукає автора на написання гімну футбольному клубу «Полісся»

ОДА шукає автора на написання гімну футбольному клубу «Полісся»

Конкурс.

Управління культури та туризму Житомирської облдержадміністації оголосило конкурс на написання слів та музики до гімну футбольного клубу «Полісся». Про це повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

«До уваги всіх фанатів ФК «Полісся»! Стартує конкурс на написання слів та музики до гімну футбольного клубу. Переможець отримає цінний подарунок. Заявки приймаються до 23 вересня. Конкурсні матеріали надсилаються на електронну адресу – [email protected]. В темі листа необхідно зазначити «ГІМН», а в самому листі вказати прізвище ім’я по батькові автора заявки», – йдеться у повідомленні.

До слова, днями команду покинули форвард Сергій Молочко та півзахисник Ігор Богач.  Раніше Молочко виступав у складі “Енергії” (Нова Каховка), а Богач мав досвід виступів у складі львівських “Карпат”. Обидва футболісти приєдналися до нашої команди в липні 2018 року і встигли зіграти за команду по 4 матчі (без голів) в сезоні 2018/19 рр. За згодою сторін контракт між клубом та футболістами було достроково розірвано.

Нагадаємо, «Полісся» — український футбольний клуб був заснований 2016 року як МФК «Житомир». На початку 2017 року змінив назву на ФК «Полісся».

Leave a Comment