Одразу два заступника Сухомлина написали заяви на звільнення

Одразу два заступника Сухомлина написали заяви на звільнення

Фещенко та Ткачук підуть за власним бажанням.

Заступники міського голови Олександр Фещенко та Дмитро Ткачук написали заяви на звільнення за власним бажанням. Відповідний проект рішення сесії Житомирської міської ради оприлюднений на сайті органу місцевого самоврядування.

«1. Звільнити 09 листопада 2017 року Фещенка Олександра Анатолійовича з посади заступника Житомирського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за власним бажанням, стаття 38 Кодексу законів про працю України.

2. Звільнити 09 листопада 2017 року Ткачука Дмитра Григоровича з посади заступника Житомирського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за угодою сторін, пункт 1 статті 36 Кодексу законів про працю України», – йдеться у документі.

Відповідне рішення сесія Житомирської міської ради має ухвалити на найближчій сесії, яка планується якраз на 9 листопада.

Крім того, відповідно до іншого проекту рішення «Про затвердження на посадах першого заступника, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради», сесія збирається затвердити на посадах першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія Ткаченка та заступників з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Кондратюка та Юрія Осіпова.

Нагадаємо, що у липні місяці Житомирська міська рада знову перенесла звільнення заступників міського голови. У червні Сергій Сухомлин повідомив, що призначить трьох нових заступників.

Leave a Comment