Одразу сім шахістів претендували на перемогу у відкритому чемпіонаті Житомира

Одразу сім шахістів претендували на перемогу у відкритому чемпіонаті Житомира

Турнір прийняв майже півсотні спортсменів.

Більше півсотні шахістів з різних областей Уркїан взяли участь у відкритому чемпіонаті Житомра з шахів, який проходив у приміщенні ДЮСШ № 1. Взяли участь у змаганнях представники Київської, Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Одеської, Черкаської, Рівненської областей. Змагання проходили у сім турів. Про це повідомила прес-служба міської ради з посиланням на обласну федерацію шахів.

1080951243_big

«Склад турніру виявився досить сильним, у змаганнях приймало участь три майстри спорту, два міжнародні майстри, 17 кандидатів у майстри спорту, а також шахісти першого та другого розрядів. Перед заключним днем змагань одразу сім учасників претендували на перше місце, однак останній ігровий день був сповнений результативних партій, що дозволило виграти турнір одноосібно», – йдеться у повідомленні.

1146797141_big

Чемпіоном відкритої першості міста Житомира став Петро Андрієнко з Малина,  набравши шість очок із семи можливих. До речі, шахіст зробив золотий дубль, вигравши відкритий чемпіонат Житомира з блискавичних шахів. Друге місце зайняв Олександр Кохно з Рівного. Третє місце – Олександр Шиманський з Київської області. Найсильнішою серед жінок стала Леся Кручак з Житомира, друге місце зайняла Валентина Тушинська з Київської області, а третьою стала житомирянка першорозрядниця Оксана Ткачук.

537028073_big

Визначали переможців також серед юнаків до 12 та до 18 років, а також серед ветеранів.

1457849853_big

Нагадаємо, свинарник психіатричної лікарні віддадуть спортивній школі. Житомирські спортсмени вибороли повний комплект нагород з пара-армреслінгу.

Автор фото: з сайту міської ради.

Leave a Comment