ОГО! Щоб зняти та почепити гірлянди на ялинках біля Корольова, витратили 55 тисяч

ОГО! Щоб зняти та почепити гірлянди на ялинках біля Корольова, витратили 55 тисяч

У одного підприємця міська рада замовила цілий ряд «новорічних» послуг.

Щоб почепити та зняти світлодіодні гірлянди “Сновфол” з ялинок, які ростуть на майдані Корольова, Житомирська міська рада витратила 55 тис. 169 грн. Про це йдеться у кошторисі витрат з проведення новорічних та різдвяних свят, який «Вголос.zt» отримав у відповідь на інформаційний запит.

Відповідно до документу, за монтаж гірлянди управління культури міської ради заплатило 36 тис. 114 грн. Зняти «падаючий сніг» з ялинок обійшлося у 19 тис. 55 грн. Послуги надав житомирський підприємець Максим Цимбрович. Платіжка, зокрема, за монтаж є у розпорядженні редакції.

До слова, у Цимбровича міська рада замовила ще цілий ряд «новорічних» товарів та послуг. Зокрема, сувенірну продукцію, банери, фотолокацію, виготовлення рекламних відеороликів. Також ФОП МП Цимбрович проводив ремонт фотолокації та здійснював монтаж світлового занафісу, ймовірно того, що на кінотеатрі «Жовтень». Загалом на більше 90 тис. грн.

Нагадаємо, перший ремонт конструкції “Я♥Ж”, яку потрощили житомиряни, обійшовся майже у 9000 гривень. На новорічні свята конструкцію для фотолокації зламали знову.

Leave a Comment