Олевськ: робітника привалило трубою та повністю засипало землею на глибині 4 метри

Олевськ: робітника привалило трубою та повністю засипало землею на глибині 4 метри

Фахівці ДСНС відкопали потерпілого.

В Олевську 12 липня двох чоловіків, які копали траншею і прокладали труби, привалило пластиковою трубою та зверху землею. Одного з них засипало повністю. Про це повідомила прес-служба У ДСНС України у Житомирській області.

«О 16:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що по вул. І.Франка необхідно витягнути з ями чоловіка, якого привалило землею. З’ясувалося, що бригада чоловіків копала траншею і прокладала труби. Раптом стався зсув ґрунту і двох працівників привалило пластиковою трубою діаметром 400 мм та зверху землею. Одного з них повністю засипало, а іншого по пояс. Глибина траншеї складала близько 4м. До прибуття рятувальників колеги витягли одного чоловіка і відкопали голову іншого, щоб він зміг дихати», – йдеться у повідомленні.

Лопатами фахівці ДСНС відкопали потерпілого та спустилися в яму. Далі рятувальники обв’язали його під груди ременем, прив’язали до нього мотузку. Завдяки чому ті рятувальники, що залишись на горі, змогли витягнути його на поверхню. Чоловік був при свідомості проте не рухався. Бійці ДСНС транспортували постраждалого до автомобіля швидкої, який і госпіталізував його до лікувального закладу.

Нагадаємо, пяний будівельник впав з десятого поверху житомирської новобудови. У Житомирі чоловіка вбив кам’яний блок вагою у 7 тонн.

Leave a Comment