Олевські депутати звернулися до Авакова через гральні автомати

Депутати Олевської міської ради звернулися до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та його підлеглих через засилля маркетів з продажу лотерей та інтернет-клубів у місті Олевську. Відповідне рішення оприлюднене на офіційному сайті мерії Олевська.

“Міська рада вирішила звернутися до Міністра внутрішніх справ України Авакова А. Б., першого заступника голови Національної поліції України Трояна В. А., начальника головного управління Національної поліції у Житомирській області Печененка В. П., начальника Олевського відділення Коростенського відділу головного управління Національної поліції у Житомирській області Чумака В. В. щодо діяльності закладів із гральними автоматами “Лото-маркет”, “Державні лотереї”, “Інтернет-клуб” на території міста Олевськ”, – йдеться у рішенні Олевської міської ради. Депутати просять вжити заходів до згаданих закладів та забезпечити дотримання чинного законодавства. За цей документ проголосували всі 17 депутатів одноголосно.

Нагадаємо, що 12 жовтня призначили нового голову Олевської райдержадміністрації. Ним став перший заступник колишнього голови Дмитро Лазаренко. У Олевську облаштували критий торгівельний майданчик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *