Онлайн чи офлайн: які популярні способи оплати доставки газу на Житомирщині?

У газорозподільній компанії АТ «Житомиргаз» нагадують: сплачувати послугу розподілу газу потрібно до 20 числа місяця, в якому її отримуєте, тобто за березень до 20 березня.

Клієнти компанії почали активно використовувати мобільні додатки та особистий кабінет для оплати за послугу розподілу газу. Так, у лютому більше 55% споживачів природного газу Житомирщини, які оплатили послугу розподілу газу, надали перевагу онлайн-оплаті. Послугами відділень банків, Укрпошти та іншими видами оплати скористалися понад 45% клієнтів компанії.

«Вартість доставки газу незмінна протягом року. Тому оплачувати її можна щомісяця або ж одразу на півроку чи рік. При оплаті за декілька періодів ви зекономите на банківській комісії», ‒ повідомляють у компанії.

Газовики вдячні усім споживачам, хто вже здійснив оплату, а також нагадують, про сервіси, за допомогою яких зручно сплачувати онлайн:

Також можна скористатися такими системами:

  • Cистема інтернет-платежів Portmone.com

  • Cервіс онлайн-платежів iPay.ua

  • За допомогою Інтернет-послуг “Ощад 24”, “ПриватБанк” (оплата з карти будь-якого банку), Монобанк та інші платіжні системи

Або можна здійснити оплату:

  • у будь-якому відділенні “Укрпошти”;

  • через відділення будь-якого банку;

  • через термінали самообслуговування.

«Онлайн-способи оплати доступні для клієнтів компанії 24/7, у будь-який зручний час та зі зручного місця. Це швидко та зручно. У призначенні платежу для його подальшої ідентифікації вкажіть ваш 10-значний номер особового рахунку в системі АТ «Житомиргаз», ‒ зазначають в управлінні зовнішніх комунікацій.

У компанії нагадують ‒ вчасні розрахунки за послугу розподілу газу дають можливість оператору газорозподільних мереж здійснювати доставку природнього газу у необхідному обсязі для понад 366 абонентів компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *