Опалення у Житомирі включать раніше, ніж зазвичай

Опалення у Житомирі включать раніше, ніж зазвичай

10 жовтня.

Опалювальний сезон у Житомирській об’єднаній територіальній громаді планують розпочати вже 10 жовтня. Традиційно він починається з 15 жовтня. Про це під час засідання виконкому повідомив заступник міського голови Сергій Кондратюк.

«Враховуючи попередні погодні прогнози, температурний режим дозволяє зробити це саме цього дня. Разом із тим, ми постійно моніторимо погоду. Якщо середньодобова вулична температура буде вищою від 8 градусів протягом трьох днів, давати тепло буде економічно та технічно недоцільним», ‒ сказав Кондратюк.

Вже на цьому тижні комунальники почнуть «холодний» тестовий пуск води у систему опалення. До кінця тижня також мають завершити всі роботи, які ведуться із трубами опалення у місті Житомирі. Зокрема, останні на сьогодні розриті у мікрорайоні Малікова.

У лікарнях міста тепло планують дати на тиждень раніше, ніж у будинках. Про це сказала заступниця міського голови Марія Місюрова.

«У центральній міській лікарні №1 опалення плануємо дати 3-4 жовтня, а у дитячій лікарні — 7 жовтня», ‒ сказала Місюрова.

Нагадаємо, що у «Житомиртеплокомуненерго» пояснили, чому зросла вартість опалення у січні. Минулоріч жителі області заборгували за тепло понад 230 млн грн.

Leave a Comment