Опалювальний сезон у Житомирі – під загрозою, АМУ просить зустрічі з Зеленським

Опалювальний сезон у Житомирі – під загрозою, АМУ просить зустрічі з Зеленським

Центральна влада блокує рахунки комунальних підприємств, – АМУ.

Центральна влада блокує рахунки комунальних підприємств, що надають послуги теплопостачання. Відтак, житомиряни можуть залишитися без тепла у своїх домівках. Це та інші питання піднімають у Відкритому листі мери українських міст й просять Президента України Володимира Зеленського про особисту зустріч з ними. Про це “Вголос.zt” повідомила пресслужба Офісу реформ у Житомирському РВ АМУ.

“Сьогодні органи місцевого самоврядування опинилися перед низкою проблем: чисельні перевірки, обшуки правоохоронних органів фактично паралізують діяльність із забезпечення нормальної життєдіяльності громад та надання послуг жителям, вибіркове погодження місцевих запозичень ставить під загрозу фінансування виплат зарплати працівникам бюджетної сфери, завершення ремонту шкіл, дитячих садків, оснащення лікарень; блокування рахунків комунальних підприємств, що надають послуги теплопостачання, призведе до зриву опалювального сезону.

З метою забезпечення ефективної співпраці між органами державної влади та органами місцевого самоврядування, збереження основних принципів належного врядування і конституційних прав громадян, Асоціація міст України звернулася до Президента як до Ґаранта Конституції України з ініціативою провести зустріч з Правлінням Асоціації міст України”, – йдеться у листі.

Нагадаємо, що членами АМУ на Житомирщині є 33 територіальні громади, а міський голова Житомира Сергій Сухомлин та Баранівки Анатолій Душко є членами Правління Асоціації міст України.

Нагадаємо, у житомирській мерії знову обіцяють зменшити платіжки за централізоване опалення. Через збій у програмі частина житомирян отримали “неправильні” рахунки за опалення.

 

Leave a Comment