Операція «Мігрант»: на території області виявили 14 нелегалів

Операція «Мігрант»: на території області виявили 14 нелегалів

Примусово повернуть до країн походження 13 осіб.

З початку третьої декади березня на території області виявили 14 іноземців, які нелегально перебувають на території України. Примусово повернуть до країн походження 13 осіб, щодо однієї особи прийнято рішення про заборону в’їзду.  Про це повідомив головний спеціаліст по зв’язках з громадськістю та ЗМІ УДМС України в Житомирській області Анатолій Шнайдер.

«З метою виявлення іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають на території України з початку третьої декади березня на Житомирщині проходять цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант». Для посилення контролю за в’їздом, перебуванням і транзитним переміщенням іноземців з країн ризику, запобігання скоєння злочинів як іноземцями, так і проти них, працівниками територіальних підрозділів УДМС спільно із представниками інших правоохоронних структур і місцевого самоврядування відпрацьовані речові та продуктові ринки області, гуртожитки, готелі, перевірені підприємства, керівниками чи засновниками яких є іноземні громадяни»,- розповів Шнайдер.

Так, з початку проведення операції виявлено 14 нелегалів, відносно тринадцяти осіб прийнято рішення про примусове повернення до країн походження, щодо однієї особи прийнято рішення про заборону в’їзду. Окрім того, виявлено 83 порушників законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, на яких складені адміністративні протоколи та стягнуто штрафів на користь держави на суму майже 36 тисяч гривень.

Операція «Мігрант» на території області триває.

Нагадаємо, найчастіше житомиряни емігрують до Росії, США та Ізраїлю (ІНФОГРАФІКА).

Leave a Comment