Оприлюднили фото медичних амбулаторій, які будують у селах на Житомирщині

Оприлюднили фото медичних амбулаторій, які будують у селах на Житомирщині

Перші шість почнуть приймати пацієнтів вже цього літа.

 Цьогоріч на Житомирщині побудують 22 амбулаторії сімейної медицини – загальної практики. 21 сучасний заклад охорони здоров’я вже будується, 22-й – нещодавно виконали земельні роботи та почали облаштовувати фундамент. Перші шість амбулаторій нового зразка почнуть приймати пацієнтів вже цього літа. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«Вже йдуть роботи й на 22-му об’єкті. Як і планували, на Житомирщині, будують 22 амбулаторії. Потрібно було дообстежити земельну ділянку. Тепер виконали земельні роботи та облаштовують фундамент», – про це розповів директор департаменту регіонального розвитку ОДА Євген Кульчицький.

Так в сеслі Гришківці Бердичівського району розпочали будувати нову амбулаторію сімейної медицини – загальної практики. Там вже триває облаштування фундаменту.

Департамент регіонального розвитку ОДА повідомляє, що на інших 13 об’єктах завершують зводити зовнішні огороджувальні конструкції (стіни та дах), завершили зведення даху на 8 об’єктах.

У Соколові завершили прокладення водопостачання, каналізації та електропостачання, завершені зовнішні опоряджувальні роботи, тривають роботи із внутрішнього опорядження, теплопостачання та благоустрою території.

У Водотиях вже проклали водопостачання, каналізацію, тепло- та електропостачання, завершені зовнішні опоряджувальні роботи, тривають роботи із внутрішнього опорядження та благоустрою території.

У Дубрівці завершено – прокладення водопостачання, каналізації, електропостачання, зовнішні опоряджувальні роботи, тривають роботи із внутрішнього опорядження та теплопостачання.

Роботи із внутрішнього опорядження проводяться також у Биківці, Високому, Квітневому, Підлубах, Липному, Білилівці, Краснополі, Райгородку, Сінгурах, Покаліві і Хочині, а із зовнішнього – у Високому, Квітневому, Підлубах, Липному, Краснополі, Хочині. Також у Биківці і Краснополі тривають роботи з улаштування інженерних мереж (водо-, тепло-).

У Биківці закінчили прокладання каналізації.

У Краснополі триває облаштування електропостачання.

Leave a Comment