Оприлюднили програму святкувань на Великдень у Житомирі

Оприлюднили програму святкувань на Великдень у Житомирі

Святкуватимуть з 31 березня по 9 квітня.

У Житомирі з нагоди великого свята Воскресіння Христового на вулиці Михайлівській з 31 березня по 9 квітня відбуватимуться святкування. Про це повідомила прес-служба міської ради.

“На житомирян та гостей міста чекатиме виставка «Великодня писанка», великодній  ярмарок, зона дитячих розваг та атракціонів, виступи хорових колективів, музичних шкіл та творчих колективів навчальних закладів, виставка музею «Ремісничий двір». Цікавою для дітей буде «Дитяча арт-майстерня», де проведитимуть майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, виробів народних промислів, великодніх листівок. Щодня з 31 березня по 9 квітня о 18:00 – служіння священиків «Слово про Пасху». З 5 по 9 квітня на Михайлівській діятиме контактний зоопарк – місце, де можна не тільки спостерігати, а й вільно спілкуватися, гладити, грати і навіть годувати тварин. З 2 квітня по 6 квітня в кінотеатрі імені І. Франка о 16:10 відбуватиметься показ фільмів на релігійну тематику. Вхід вільний”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, 8 квітня на головній сцені вулиці Михайлівської:

  • 14:00 – нагородження учасників конкурсної програми «Авторська писанка»;
  • 15:00-16:00 – святкове Пасхальне богослужіння та міжконфесійний молебень; 16:000-16:30 – театралізований виступ;
  • 17:00-20:00 – концертна програма «Великодні дзвони» за участю Заслуженої артистки України Ірини Шинкарук, Заслужених артистів України Олександра та Яніни Яремчуків, Житомирської академічної хорової капели «Орея», тріо бандуристок «Родана» та  гурту «Зерно».

У другий день Великодніх свят, який в народі має назву «Поливаний понеділок», відбудеться традиційне обливання водою.

До слова,  28 березня розпочали прикрашати Михайлівську до свята.

Leave a Comment