Останки трьох солдатів, які загинули під час боїв 1941 року, знайшли у Новоград-Волинському районі (ФОТО)

Останки трьох солдатів, які загинули під час боїв 1941 року, знайшли у Новоград-Волинському районі (ФОТО)

Всі воїни залишаться назавжди невідомими.

У Новоград-Волинському районі 17 серпня під час польових робіт на місцях запеклих боїв 1941 року групою ІПО «Пошук» було знайдено та піднято останки трьох солдатів РККА. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повыдомилор Историко-патриотическое объединение “Поиск”.

“Перший солдат був знайдений на глибині 60 см. При ньому була каска СШ-39, гільзи 7,62 та порожні магазинні планки, що свідчить про то що солдат стріляв під час бою. Проте потужний вибух снаряду розірвав його на шматки, та залишив від нього лише деякі фрагменти скелету.

Другий солдат знайдений на глибині 40 см. Він теж значно постраждав від артилерійського вогню. При ньому знайдено каску СШ-39, дзеркальце, 2 монетки, ключик від дому, сірники, а в чоботі була ложка.

Третій солдат знайдений на глибині 40 см. Мав сильно деформований череп від вибуху. При ньому було знайдено каску СШ-39, значок “Спортсмен парашютист”, помазок для бриття, дзеркальце, монети 30-х років, залишки газети на польській мові та смертний медальйон. На жаль він був незакручений і записка в ньому повністю сгнила”, – йдеться у повідомленні. 

Leave a Comment