Овруч: приватна фірма голови РДА продовжує заробляти на бюджеті

Овруч: приватна фірма голови РДА продовжує заробляти на бюджеті

Як Юрій Дивинський приторговує з містом та районом.

Овруцька міська рада заплатила приватній фірмі голови райдержадміністрації Юрія Дивинського майже 111 тисяч бюджетних гривень за обмежувач висоти для проїзду великогабаритного автотранспорту. Деталі цієї трансакції містяться на єдиному веб-порталі використання публічних коштів.

metalist-1Крім того, протягом останніх кількох місяців підприємство  «Виробнича компанія «Металіст» продала Овруцькій районній раді грати на вікна, міській раді – урни для сміття та каркас для металевих  лавок на загальну суму майже 100 000 грн. А влітку Овруцька міська рада придбала у цієї ж фірми сцену вартістю майже 200 000 гривень.

Відомо, що до свого призначення Юрій Дивинський обіймав посаду комерційного директора приватного підприємства “Виробнича компанія “Металіст”. На даний момент, відповідно до інформації єдиного реєстру юридичних та фізичних осіб, кінцевим бенефіціарним власником підприємства є дружина чиновника – Тетяна Дивинська.

Цікаво, що від проекту рішення та рішення, включаючи результати голосування депутатів стосовно придбання згаданого обмежувача, на офіційному сайті Олевської міської ради залишилися лише назви. Самі ж документи – відсутні.

Нагадаємо, у Овруцькій міській раді підтвердили “Вголос.zt”, що місто придбало сцену для проведення свят у райцентрі. Спочатку було проплачено аванс у розмірі 93 099 грн, а після отримання замовлення й повну його вартість.

фото з мережі Інтернет.

Leave a Comment