Пакунки малюка, які «заборгували» породіллям після виписки, область вже отримала

Пакунки малюка, які «заборгували» породіллям після виписки, область вже отримала

Найбільше пакунків роздадуть у Житомирі.

 Житомирська область отримала 462 пакунки малюка, які вже направили до родин, які на момент виписки з пологового не отримали відповідного набору для своєї дитини. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«За інформацією департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА, наразі Житомирщина повністю забезпечена дитячими наборами для новонароджених. Загалом область отримала вже 1 тис. 100 пакунків малюків. До 5 жовтня від Міністерства соціальної політики України до області надійшло 638 комплектів, і 8 жовтня 2018 року – ще 462 пакунки. Наразі пакунки малюка вже доставляють тим родинам, котрі вже народили діток. Якщо ж на момент виписки у пологовому відділенні не було дитячого набору для новонародженого, тоді ці комплекти працівники соціальних служб доставляють за місцем проживання батьків з новонародженим», – йдеться у повідомленні.

Найбільше пакунків маляти вже відправили до родин у такі міста та райони Житомирщини: Житомир – 126; Житомирський район – 31; Новоград-Волинський – 30; Овруч – 20; Ружинський та Пулинський райони – по 15; Овруцький – 20. Також необхідна кількість пакунків малюка розвезена і по іншим районам області. І наразі здійснюється доставка та передача до родин з дітками. Залишок дитячих комплектів розподілять між пологовими будинками, щоб батьки отримували пакунок малюка при виписці з лікарні.

До слова, одноразова натуральна допомога «Пакунок малюка» надається безкоштовно з 1 вересня 2018 року. Вартість набору складає 5 тис. грн. Комплект складається з 25 найменувань, серед яких: пелюшки, ковдра, одяг, брязкальце, гігієнічні засоби та інше.

Leave a Comment