Паркан біля школи-інтернату розмалюють за ескізами, які створили на «Майстерні міста»

Паркан біля школи-інтернату розмалюють за ескізами, які створили на «Майстерні міста»

Роботу над цим проектом розпочали ще торік.

Художня студія «Арт-село» 15 червня у рамках «Майстерні міста» провела творчу майстерню для дітей та їхніх батьків. За ескізами, які створили під час заходу, 16 червня з 10:00 розмальовуватимуть паркан біля Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

Розписувати 40-метровий сірий паркан біля закладу почали ще торік. Однак фарб вистачило лише на половину. Цьогоріч усі бажаючі можуть продовжити цю роботу.

За словами художниці Олени Славової, учасники майстерні будуть створювати карту емоцій, тобто малювати усе те, що викликає позитивні емоції.

«Немає такого, що художник народився талановитим. Це стереотипи, які ми маємо долати. Наприклад, прийнято, що колір стовбура дерева коричневий. Я дам винагороду тому, хто покаже коричневий стовбур у природі. Вони будь-які, але не коричневі. Оскільки трава не зелена, а небо не голубе, то живопис набагато складніший і цікавіший», – сказала Олена Славова.

Художниця запросила усіх взяти участь у локації та провела майстер-клас з китайського розпису, коли малюнок створюється потрійним мазком одним рухом.

«Вважається, що займатися образотворчим мистецтвом можуть чи професійні митці чи діти. Усе інше не є норма. Однак це не так», – наголосила Олена Славова.

Нагадаємо, у Житомирі дітей вчили сортувати сміття та робити гарні речі з відходів (ФОТО). У Житомирі діти показали макет міста, який виготовили своїми руками (ФОТО).

Автор фото: Сергій ОМЕЛЬЧУК.

Leave a Comment