Пасажири чекають на зупинках більше години на маршрутне «таксі» №14, – житомирянин

Житомиряни просять міську раду вирішити проблему із відсутністю систематичного графіка за маршрутом громадського транспорту №14. Кажуть, пасажири вимушені чекати транспорт на зупинках понад годину. Відповідну петицію оприлюднили 25 квітня.

«Проблема маршруту №14 (вул. Соснова) набирає критичних обертів!!! На даному маршруті відсутній сталий та систематичний графік руху!!!!!!!!! Люди чекають на зупинках більше години часу (в зимній період це дуже проблематично та небезпечно для здоров’я)!!! При всій моїй повазі до мерії міста, не розумію такого ставлення до мешканців прилеглої території цього маршруту!!!! Для порівняння приводжу район Мальованка – маршрут № 30, № 58, № 5, а ще й на додачу влада міста має бажання запровадити тролейбусну лінію. Шановна влада міста, прошу відреагувати на дану петицію та прийняти міри для її усунення», – написав автор звернення, житель вулиці Соснової Дмитро Саватєєв.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Варто зауважити, що з  березня маршрут №14 у Житомирі «Соснова – хутір Затишшя», від якого відмовився перевізник ТДВ «Житомирське АТП-11827», обслуговує інший підприємець.

Нагадаємо, перевізник відмовився обслуговувати маршрут №14 у Житомирі. Вимоги до кандидатів оприлюднили на сайті міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *