Патріарх Філарет освятив місце під будівництво храму у Лугинському районі

У селі Жеревці Лугинського району 2 грудня Святійший Філарет Патріарх Київський і всієї Руси-України заклав перший камень та освятив місце для будівництва храму. Про це повідомила прес-служба обласної ради.

«У заході взяли участь перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, голова Лугинської районної ради Петро Мельник, голова Жеревецької сільської ради Сергій Білюк, жителі села, священнослужителі єпархії», – йдеться у повідоленні.

У Лугинському районі  немає жодного храму Української Православної Церкви Київського Патріархату, тому жителі села проявляли особливу зацікавленість і бажання мати храм. Будуватимуть його за кошти меценатів. Храм буде збудований на честь Святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських чудотворця.

filaret-2 filaret-3 filaret-4 filaret-1

Після чину освячення Патріарх Філарет звернув увагу присутніх на важливості побудови храмів у наш час, особливо під час військових дій в нашій державі, а також привітав громаду села з важливою подією.

Нагадаємо, протестанти, католики та православні хочуть побудувати спільний храм у Житомирі. Настоятеля Свято-Михайлівського кафедрального собору нагородили відзнакою «За заслуги перед містом»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *