Пайка з точним регулюванням температури

Пайка з точним регулюванням температури

Останнім часом професійні електронщики, електрики і сантехніки для точної точкової пайки стали використовувати звичні всім нам паяльники все рідше. Це пов’язано в першу чергу з тим, що звичайний провідний паяльник, який працює безпосередньо від мережі напруги в 220 вольт, досить погано справляється з регулюванням температури і чим довше є включеним і працює, тим все більше нагрівається, а температура на поверхні його жала зростає з плином часу.

Чому паяльна станція краще звичайного паяльника

Звичайно, щоб не допустити перегріву в таких паяльниках є вбудовані запобіжники, проте вони з часом приходять в непридатність і справляються зі своїм завданням все гірше. З огляду на те, яка важлива точна температура на поверхні жала при виконанні робіт з мініатюрними деталями, навіть після установки в рукоятку такого паяльника додаткового резистора, можна буде виконувати спайку тільки грубих проводів, жерсті тощо

Щоб виконувати тонкі паяльні роботи необхідний такий інструмент як паяльна станція купити в перевіреному інтернет-магазині, де професійні консультанти прийдуть на допомогу і підберуть для вас підходящу модель.

З чого складається паяльна станція

Що являє собою паяльна станція? Це в першу чергу невеличкий стаціонарний блок, на який надходить напруга величиною в 220 вольт. Споживана потужність пристрою зазвичай досягає близько 700 ват, не більше 70 з яких згодом надходить на паяльник. Паяльник в паяльної станції є вбудованим і розташований праворуч від блоку, розміщений і закріплений на спеціальній підвісний підставці. У комплект пристрою також входить губка для протирання жала від залишків припою і сам припой в подарунок.

На стаціонарній базі є регулятори температури, які можуть налаштовуватися на температуру від 100 і до 450 градусів за Цельсієм. Ці регулятори або аналогові індикації, або цифровий – коли прилад обладнаний рідкокристалічним дисплеєм для відображення поточної температури на ніхромовому або керамічному жалі паяльника в даний момент часу.

Часто, останнім часом паяльні станції додатково зліва від бази оснащуються таким пристроєм, який носить назву термоповітряний фена. Це спеціальний прилад для нагріву елементів на електронних платах без безпосереднього зіткнення з його елементами. Це дуже зручно і безпечно для збереження подальшої працездатності радіоелементів. Фен подає повітря з турбінного двигуна з температурою від 100 і до 480 градусів за Цельсієм. Часто для нього є окремий екран і завжди – свій регулятор температури.

Де придбати якісну паяльну станцію?

Щоб придбати якісну і надійну паяльну станцію за оптимальною вартістю, варто заглянути в інтернет-магазин паяльного обладнання electronoff.ua, на сайті якого розташований каталог з великим найменуванням подібної продукції від провідних світових виробників.

Leave a Comment