Печененко представив тимчасового керівника Олевської поліції

Печененко представив тимчасового керівника Олевської поліції

Нового керівника оберуть за конкурсом.

Начальник ГУНП Житомирщини В’ячеслав Печененко представив виконуючого обов’язки начальника Олевського ВП ГУНП Сергія Савлука. Про це повідомив відділ комунікації ГУНП У Житомирській області.

За інформацією прес-служби, представлення відбулося 26 січня під час робочої поїздки керівника поліції області в Олевський район.

“Сергій Іванович тимчасово призначений на цю посаду, оскільки у подальшому на ній працюватиме поліцейський, який переможе у відкритому конкурсі на заміщення вакантної посади керівника Олевського відділення поліції”, – зазначив керівник ГУНП.

Керівник ГУНП В’ячеслав Печененко обговорив з місцевим керівництвом загальний стан правопорядку в районі та райцентрі, необхідність покращання матеріально-технічного забезпечення місцевих поліцейських, якісного і кількісного наповнення штату Олевського відділення поліції і співпраці з органами влади та місцевого самоврядування. Також розповів про хід розслідування резонансних подій 16 січня та повідомив про результати службового розслідування щодо дій правоохоронців.

Нагадаємо, обставинами резонансної стрілянини в Олевську зацікавилися представники ОБСЄ. Президент призначив голову Олевської райдержадміністрації.

Leave a Comment