Печененко представив тимчасового керівника Олевської поліції

Начальник ГУНП Житомирщини В’ячеслав Печененко представив виконуючого обов’язки начальника Олевського ВП ГУНП Сергія Савлука. Про це повідомив відділ комунікації ГУНП У Житомирській області.

За інформацією прес-служби, представлення відбулося 26 січня під час робочої поїздки керівника поліції області в Олевський район.

“Сергій Іванович тимчасово призначений на цю посаду, оскільки у подальшому на ній працюватиме поліцейський, який переможе у відкритому конкурсі на заміщення вакантної посади керівника Олевського відділення поліції”, – зазначив керівник ГУНП.

Керівник ГУНП В’ячеслав Печененко обговорив з місцевим керівництвом загальний стан правопорядку в районі та райцентрі, необхідність покращання матеріально-технічного забезпечення місцевих поліцейських, якісного і кількісного наповнення штату Олевського відділення поліції і співпраці з органами влади та місцевого самоврядування. Також розповів про хід розслідування резонансних подій 16 січня та повідомив про результати службового розслідування щодо дій правоохоронців.

Нагадаємо, обставинами резонансної стрілянини в Олевську зацікавилися представники ОБСЄ. Президент призначив голову Олевської райдержадміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *