Педофіла, який знущався над 3-річною племінницею, посадили на 7 років

Педофіла, який знущався над 3-річною племінницею, посадили на 7 років

Чуднівський район.

До 7 років позбавлення волі засуджено жителя Чуднівського району, який вчиняв розпусні дії стосовно малолітньої. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

Бердичівською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у справі за фактом розбещення трирічної дівчинки жителем Чуднівського району. За результатом розгляду, вироком Ружинського районного суду особу визнано винуватим у скоєнні злочину за ч.2 ст.156 КК України та засуджено до 7 років позбавлення волі.

“Судовим розглядом установлено, що у квітні 2019 року, у денну пору,  32-річний мешканець села, неодноразово судимий, у тому числі за вчинення злочинів проти статевої свободи та недоторканості, з метою задоволення своєї статевої пристрасті, вчинив розпусні дії сексуального характеру стосовно своєї малолітньої племінниці. Своєї вини у скоєному злочині  чоловік не визнавав.

Натомість прокурором у суді було наведено достатньо обґрунтованих доказів та беззаперечно доведено вину обвинуваченого. На період досудового та судового слідства – і дотепер фігурант справи перебуває під вартою.

На даний час вирок суду від 28.12.2020 не набрав законної сили”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, чоловік із Житомирської області на залізничній станції зґвалтував 18-річну дівчину. На Житомирщині судитимуть 23-річного хлопця, який згвалтував 10-річну сусідку.

Leave a Comment