Пенсіонери області вже у березні отримають субсидію готівкою

Пенсіонери області вже у березні отримають субсидію готівкою

З 4 по 25 число місяця.

З березня цього року пенсіонери Житомирщини вже почнуть отримувати субсидію готівкою разом із пенсією. Про це повідомили у Головному управлінні Пенсійного фонду України в Житомирській області,  – інформує прес-служба ОДА.

З 1 березня 2019 року, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №62 від 6 лютого 2019 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», кошти для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидій готівкою.

“Виплату житлових субсидій у готівковій формі особам, які одержують пенсії, здійснюватиме Пенсійний фонд України. Пенсіонери отримуватимуть субсидію з 4 по 25 число місяця разом із пенсією у спосіб, яким особа отримує пенсійну виплату. Зокрема, громадяни, які отримують пенсію через банківські установи одержать монетизовану субсидію на існуючі пенсійні картки, а особи, які отримують пенсію через АТ «Укрпошта» отримають субсидію готівкою у поштових відділеннях або ж її доставить листоноша додому разом із пенсією. Дану виплату одержувачам субсидій необхідно спрямувати на оплату комунальних послуг”, – йдеться у повідомленні.

До слова, для отримання виплати монетизованих субсидій звертатись додатково до органів Пенсійного фонду України не потрібно.

Нагадаємо, субсидію жителям області «даватимуть» грошима. Кожен четвертий пенсіонер області працює.

Leave a Comment