Переваги купівлі авто з США

Переваги купівлі авто з США

Автомобілі вже давно сприймають як зручні засоби пересування, а не розкіш, яка свідчить про достаток. Не обов’язково мати круту машину, головне вчасно встигати за своїми справами, раціонально використовувати час, бути мобільним. В цьому плані автомобілі просто незамінні. Купують нові або старі автотранспортні засоби. Навіть якщо немає достатньо фінансів, щоб купити дорогу і бажану модель, можна підібрати хороший варіант з б/у авто з США: все просто і недорого, з не менш хорошим функціоналом. У нашій країні продають старі автомобілі, яким і по 20 років, а ось в Америці вторинний ринок пропонує б/у авто з максимальним терміном експлуатації 5-7 років. Різниця колосальна: реально знайти машину практично нову, з хорошими робочими характеристиками, а заплатити за неї не багато.

Безліч переваг

Вторинний ринок на північноамериканському континенті найбільший в світі. Тут дешевше, простіше, швидше купити авто, тому обсяги продажів американських машин ростуть з кожним днем.

Переваги покупки б / у автомобіля з США:

1. Нарівні з битим і втопленим автотранспортом є відверто відмінні моделі, які акуратно і недовго експлуатували (до 3-5 років).

2. Ринок постійно наповнюється «свіжими» надходженнями, тому ціни доступні, щоб автолюбителі швидше розкуповували автомобілі.

3. Американська збірка. В Америці між автовиробниками серйозна конкуренція, тому вони намагаються виробляти автомобілі для споживачів з відмінною комплектацією і найвищої якості.

4. Американці – педантичні люди: дотримуються законів, побажання автовиробників регулярно проходити ТО, їздити тільки по хороших дорогах, заливати якісне паливо і робочі рідини.

Краще, ніж у Європі

Покупка машини в Європі обійдеться дорожче. Єдиний плюс – автовласник швидше сяде за кермо. Але основний мінус – машини на єврономерах законодавчо не захищені в нашій країні. У разі виникнення будь-яких проблем, вирішити їх може тільки справжній власник з Європи, офіційно звернувшись в юридичні структури.

Американські автомобілі невибагливі в догляді, відмінно і довго працюють на нашому паливі, здійснюється поставка автозапчастин з США.

Що пропонує американський авторинок

Тут практикується покупка авто через аукціони, яких в Америці більше тисячі. Є майданчики, на яких представлені будь-які авто, а деякі аукціони спеціалізуються на продажу певної категорії машин: биті, страхові, пошкоджені, втоплені, відреставровані, лізингові. Підібрати якісне авто з США допоможе компанія Еasyxpress, яка є офіційним партнером найбільшого американського аукціону машин IAAI.

Leave a Comment