Перший пішов: обласна рада таки закриє КП «Облагростандарт»

Перший пішов: обласна рада таки закриє КП «Облагростандарт»

Облрада почала ліквідовувати збиткові комунальні підприємства.

Житомирська обласна рада таки ліквідує Житомирський обласний виробничо-технічний центр стандартизації, метрології та якості продукції («Облагростандарт»). Відповідний проект рішення сесії розміщений на сайті органу місцевого самоврядування.

Остаточно ліквідувати підприємство мають до 1 листопада 2017 року. На найближчій сесії депутати мають створити ліквідаційну комісію.

Переглянуть обранці також роботу ряду комунальних аптек Житомирської обласної ради. Відтак, аптеку №227 по вулиці Лесі Українки та «Дитячу» по Вільському шляху, 5 (колишня Максютова) ліквідують. Їх приєднають до аптеки «Міжлікарняна», що розташована по Троянівській, 18 (колишня Якіра).

Ініціатором обох питань є перший заступник голови обласної ради, «радикал» Сергій Крамаренко.

Сергій Крамаренко працевлаштовує однопартійців  

Впорядкування діяльності комунальних підприємств обласної ради перший заступник почав ще з січня 2017 року. Першою «ластівкою» стало призначення в. о. керівника комунальної установи «База спеціального медичного постачання». Ним став однопартієць Сергія Крамаренка Сергій Меркулов. Ще один «радикал», керівник фракції Ігор Романський має очолити КП «Облархпроект». Цей факт підтвердив Крамаренко.

Як повідомляють наші джерела в обласній раді, наразі «хмари нависають» над директором санаторію «Дениші» Віталієм Жалінським. Останній балотувався до Житомирської обласної ради за списком «Батьківщини». Оскільки після зміни керівництва Житомирської обласної ради згадана політична сила перейшла в опозицію, під «роздачу» може потрапити і Жалінський. Кого готують на місце директора «Денишів» – поки невідомо. Але з огляду на тенденцію, це може бути ще один представник партії Ляшка. Підтвердженням цьому є скандал із радником Сергія Крамаренка, який нібито за дорученням свого керівника збирав електронну звітність комунальних підприємств. Попри те, що при обласній раді створено спеціальний підрозділ аудиту роботи комунальних підприємств та установ Житомирської обласної ради.

Обіцяна Володимиром Ширмою співпраця не вдалася?

Голова обласної ради Володимир Ширма під час своєї першої прес-конференції обіцяв домовлятися і співпрацювати із представниками опозиційної «Батьківщини», які обіймають посади керівників комунальних підприємств області. Однак, схоже, що співпраця не вдалася.

Більше того, з огляду на вперте «розставляння» на посади керівників комунальних підприємств представників лише однієї із прихильних до нового голови Житомирської обласної ради, найближчим часом може виникнути конфлікт у таборі провладних політичних сил. Адже на крісла директорів захочуть претендувати також представники Блоку Петра Порошенка «Солідарність» та «Свободи».

Нагадаємо, що голову фракції «радикалів» у обласній раді призначать керівником комунального підприємства. Директор «Облагростандарту» Андрій Дяченко написав заяву на звільнення з посади.

Leave a Comment